Pramenitá voda AQUA PLUS

Pramenitá voda Aqua Plus je stáčena přímo společností Aqua Prim s.r.o. ve vlastní stáčírně v obci Kobylnice nedaleko Kutné Hory. Zde je stáčena bez jakýchkoliv chemických úprav za nejpřísnějších hygienických podmínek a dle platných hygienických norem do barelů o objemu 18,9 l, 11 l a 5 l.

Díky velice přísným hygienickým požadavkům a pravidelnému testování není možné, aby byla chuť vody v barelu jakkoliv obalem ovlivněna. Barely na vodu jsou vratné a nejsou tedy odpadovou zátěží pro životní prostředí, neboť je prázdné odebereme a po důkladném vyčištění znovu naplníme. Barely tak zároveň nahrazují i velké množství nevratných PET lahví (barel o objemu 18,9 l nahradí cca. 13 PET lahví), které by po použití skončily na skládce bez možnosti recyklace.

Naše přírodní pramenitá voda je svojí čistotou a kvalitou srovnatelná s kojeneckými vodami. Ovšem z důvodu doby spotřeby a doby skladování deklarujeme naši vodu pouze jako pramenitou.

Obsahem cenných prvků a vyváženou mineralizací je ideální ke každodenní přímé spotřebě a to v neomezeném množství. Navíc má vyšší obsah vápníku, tak důležitý pro lidský organismus.

Aktuální rozbor vody

Vyjádření Státního zdravotního ústavu

 

 

 

 

@2018 Aqua Prim s.r.o.